Hizmetlerimiz

Müşterilerimize karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak da, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.

Tıbbi Cihaz Satış

Sağlık kuruluşu ve kullanıcı talepleri doğrultusunda maliyet, teknik hizmetler ve kalite gibi özellikler değerlendirilerek uygun görülen cihazlar için teklifleri de içeren bir rapor hazırlanır. Cihazların demo çalışmaları organize edilir. Yoğun bakım ventilatörleri, hastabaşı monitörler, Ekg cihazı, Pulse oksimetre, Fetal monitor, enjektör & Infüzyon pompaları, yenidoğan kuvözleri, yenidoğan fototerapi, anestezi cihazı, ameliyat lambası, ameliyat masası, tüm marka ve model hastabaşı monitor aksesuarları, Ekg cihazı aksesuarları, çok kullanımlık spo2 Prob, tek kullanımlık spo2 Prob, Spo2 ara kablolar, medikal ısı Probları, EKG kablolar leaduçları, tansiyon mansonları & adaptörleri, invaziv kablolar, medikal konnektör ve soketler, EEG/EMG kabloları, oksijen & akış sensorleri, Toco & Us Probları, tek kullanımlık ürünler, beslenme setleri, basınç setleri.

Teknik Hizmetler

TSE hizmet yeri yeterlilik belgesine sahip uzman kadrolu teknik servisimiz, yoğun bakım, ameliyathane ve diğer birimlerde kullanılan her marka ve model tıbbi cihazların garantili, ekonomik bakım, onarım ve kalibrasyonunu yapmaktadır.

Biyomedikal Danışmanlık

Yurt içi ve Yurt dışında kurulacak hastanelerin ihtiyaç duyacağı medikal ve teknik cihazları sıhhatli ve ekonomik karlılık gözetilerek her türlü fizibilite, eğitim, biyomedikal, teknik mühendislik alanlarında tecrübeli mühendislerden oluşan kadromuzla danışmanlık sağlamak.

Hastanelere Biyomedikal Departmanı Kurulumu

Hastanelerde Biyomedikal Departmanı kurulumu için ihtiyaç duyulacak personel, cihaz ve ekipmanların temini sağlanır. Departmanın dünya standartlarında çalışması için gerekli prosedürler oluşturulur.

Biyomedikal Kalite Çalışmaları

Hastane genelinde alınması planlanan kalite belgesi doğrultusunda Biyomedikal Departmanı kalite prosedürlerinin oluşturulması, indikatörlerin belirlenmesi, ilgili form ve çizelgelerin hazırlanması faaliyetlerini kapsar.