Hakkımızda

asd

Misyonumuz

BMT MEDIKAL olarak misyonumuz, meslek ahlaki ile sosyal sorumluluğunun bilincinde deneyimli ve güçlü teknik servis ekibiyle ameliyathane ve yoğun bakım cihazları başta olmak üzere tüm tıbbi cihazlara teknik servis ve satış hizmeti vermek. Tüm uygulamalarında bilimsel etik ilkeleri benimseyerek uygulamak ve bu doğrultuda “referans bir şirket” olma özelliğini sürdürmek.

Vizyonumuz

İhtiyaçlarınızı takip ederek, modern çağın yüksek standartlardaki ürünlerini, insan sağlığı ve müşteri memnuniyeti temelini esas alarak, uluslararası kalite standartlarında çözüm ortaklığı yapmak bu amaç doğrultusunda, verdiğimiz hizmetleri, yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti ve Kararlılık

Şirketimiz için, önemli başarı göstergelerinden biri müşteri memnuniyetidir. Bunun için, bizden hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanacağız.

Müşterilerimize karşı önemli sorumluluklarımızdan biri olarak da, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.

"Sağlık, hayatta sahip olduğunuz en önemli şeydir!"